Tesettür Giyim Spor Kombinler

0
7
Tesettür Giyim Spor Kombinler

Tesettür giyim tercih etmek demek hep klasik ya da yarı klasik giymek zorunda kalmak demek değildir. Sizde sportif tesettür kombin oluşturup sosyal hayat içerisinde spor şıklığınızı koruyabilirsiniz. Tesettürlü giyim şartlarına uyarak da her zaman rahat ve şık olabilirsiniz.

Kendi yaşınıza göre özellikle yaz aylarında tesettür kombinler oluştururken zorlanıyorsanız; tiril tiril askılı yazlık bir elbise üzerine kumaşın model ve desenine göre tasarlanmış yazlık ceketinizi hatta kot ceket tercih ederseniz daha spor ve iddialı bir kombinler oluşturmuş olursunuz.  Kot ceket seçtiğinizde elbisenizin de doku ve resen olarak kot sporluğuna uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Tek renk olan (mavi, lacivert, siyah, yeşil tercih ederseniz daha uyumlu ve modaya uygun olabilir)bir elbise seçtiyseniz buz mavisi ya da elbisenizin desenleri arasından en az olan renkte bir çanta ve şal seçerseniz kombininizin tek eksiği ayakkabınız kalır. Seçeceğiniz sade renklerde bir babet veya sandalet ile kombininizin şıklığını arttırmış olursunuz.

Aksesuar tamamlamaya çalışırken şal iğnelerini kullanabilir, şalınıza şekil verirken iğnenin pratik ve şıklığından yararlanabilirsiniz.

Tesettür Spor Kombin Önerileri 2015 İlkbahar Yaz – FOTO GALERİ