Sonbahar / kış 2020 Güzellik Trendleri

31

Soğuk günler ve daha hafif akşamlar yavaşça yaklaşırken, değişmemiz gereken sadece gardırobumuz değil, güzellik rutinimiz de var. Mevsimdeki değişim, renk ve stilde bir değişiklik anlamına gelir parlak pembeler, parlayan ten, garip saç aksesuarı veya geçmişten gelen iki ve bazı patlamalar yeniden keşfedilmiş olduğunu görmek bizi mutlu eder.

Parlayan cilt

Bu sonbahar parlak ten rengi çok moda olucak.Farkettiğinizi düşünüyorum çoğu giyim firması daha renkli daha parlak tarzda ürünleri olduğunu görüceksiniz.Cildinizi pürüzsüz ve mükemmel parlak ten uygulaması nasıl yapılır şimdiden öğrenmeye başlayın.

Saç aksesuarları

Saç aksesuarlarının en son 2018 ilkbahar / yaz döneminin en sevdiğimiz anlardan biriydi. Trendde olun ve bu sezon en sevdiğiniz 80’lerin veya 90’ların ürünleri çok moda olucaktır.Bu sene at kuyruğu saç bantları tokalar en çok tercih edilenler olucaktır.

Kiraz dudaklar

Bir dudak rengi varsa, kiraz kırmızısı yapın!

Elektro parlak gözler

Bu görünümü elde etmenin tek yolu parlak ve cesur olmaktır. Bir renk seçin veya ikisini birlikte karıştırın sadece dikkat çekici olduğundan emin olun. Kendiniz değiştirmek için en parlak paletinizi seçin.