Şal Gitti Panço Geldi

0
6
Şal Gitti Panço Geldi

Son iki yıldır çok yoğun bir şekilde kullanılmakta olan şal modellerinin yerini şimdilerde panço modelleri aldı. Spor ve klasik pançolar olarak çeşitli zevklere hitap edebilen panço modelleri özellikle tesettür modası takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Salaş ve bol kesimlere sahip olan panço modelleri tesettürlü hanımların pratik ve bir o kadar şık kıyafeti haline geldi.

Sadece boyundan geçirilerek kullanılabilen bu pratik kıyafetler. Dışarıya çıkarken kullanılan kap, pardösü ve şal modellerinin pabucunu dama attı gibi.

Şal modellerine göre daha pratik ve kolay kullanıma sahip olan pançolar çok çeşitli renk olanakları ile tesettürlü bayanların beğenisini toplamaya devam ediyor. Pek çok farklı ortamda hanımların üzerinde 2015 panço modellerine rastlamak mümkün.

Mevsimin koşullarına uygun kumaşlardan tasarlanan panço modellerini birçok ünlü markanın 2015 koleksiyonunda bulabilirsiniz. Hepsi birbirinden farklı kesimlere sahip, hepsi birbirinden modern bir duruşa sahip.

Sizlerde 2015 in yani modası olan panço akımına dâhil olmak isterseniz sizlere en çok yakışacak renklere sahip bir modeli seçerek şıklığınızı arttırabilirsiniz.

2015 Tesettür Panço Modelleri