Profesyonel maskara nasıl yapılır ? Püf noktaları bilmek

34

Maskara, dünyanın her yerindeki kadınlar tarafından, onsuz yaşayamayacakları bir güzellik ürünü olarak vazgeçilmezi oldu ve biz de şaşırmadık.

Kirpiklerinizi uzatma ve kıvrılmalara bir miktar hacim eklemekten, küçük bir ürün çok fazlası sunuyor ama bunların çoğu nasıl kullandığınıza ve uyguladığına bağlıdır.

Maskara uygulamak, uzun zaman önce ustalaştığımızın çoğumuz olduğu düşünüldüğü halde, maskara uygulama tekniğinizi kesinlikle bir derece yukarı çekecek olan profesyonellerden bazı ipuçları ve püf noktaları var.

Makyaj uzmanlarımızdan 4 basit adımda nasıl maskara uygulayacağımızı göstermeye çağırdık …

Bir

Kirpiklerinizi bir kirpik kıvırıcıyla kıvırarak başlayın. Kıvırcıklaştırıcıları köklerde birlikte bastırın ve on saniye bekleyin, ardından kıvırıcıları kirpiklerinizin ucuna getirin ve tekrar bastırın.

İki

Maskara ne kadar şaşırtıcı olursa olsun, içine hint yağı sürmezseniz tüm faydaları alamazsınız. Yapılması gereken en önemli şey fırçayı kirpikleriniz boyunca kökten uca doğru sallamak ve hacim ve uzunluk artışını görene kadar birkaç kez tekrarlamak.

Üç

Daha sonra, çubuğu kirpiklerinizden kökten uca doğru hafifçe kaydırın.Gözünüzün iç köşesindeki kirpikleri kaçırmadığınızdan emin olun!

dört

Maskara fırçanızı alarak, kirpiklerinizin üzerine dikkatlice yerleştirin. Fırçayı kökten tekrar uca doğru çekin.