Makyaj eğitimi: Parlayan cilt nasıl yapılır ?

22

Parlayan cilt, mevsim ne olursa olsun peşinden gitmemiz gereken bir şeydir, ancak kış vurduğunda ve soğuk suratını göstermeye başladığında, içten içe gelen ışığın bir şekilde süslenme ihtiyacı bir şekilde artar.

Bu sadece bir zorunluluk haline geliyor. Ne de olsa, cildinizin belirli bir parlaklık verdiği kadar gurur verici bir şey yok, bu yüzden birkaç basit adımda ışıldayan parlak cildi nasıl göstereceğimizi göstermeye çalıştık.

Yüz sprey

Cilt bakımı bir şekilde cildinizin ne kadar parıldadığı konusunda belirleyici bir faktördür. Yüzünüzü arkadaşımız gibi bir yüz spreyiyle püskürterek, makyajınızı uygulamadan önce şaşırtıcı yüz dolgun ve parıltılı nemlendirici, sadece cildinizin kendisini desteklemesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda vurgulamanın daha etkili görünmesini de sağlar!

Elmacık kemikleri belirginleştirin

Tabanınızı uyguladıktan sonra, elmacık kemiklerinizi vurgulamaya başlamanın zamanı geldi.

Hafif vuruşları kullanarak, seçtiğiniz vurgulayıcıyı elmacık kemiklerinize bir makyaj fırçası kullanarak uygulayın. İşin püf noktası, düz bir çizgiden ziyade bir yay oluşturmaktır, bu nedenle elmacık kemiğiniz boyunca, gözünüzün dış kısmının etrafına ve kaşınızın sonundan C şeklinde geçirin.

Gözlerin

Gözlerin iç köşeleri bir eksi olabilir, ancak aynı zamanda yüksek etkili bir alandır. Gözlerinizin daha parlak, daha uyanık görünmesini sağlar ve dahası, göz farılarınızın daha da etkili görünmesini sağlar.

Dudaklar

Küçük bir makyaj fırçası alarak, vurgulayıcıyı üst dudağınızın üst kısmından geçirin – bu, dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlar, şekli vurgular ve gözlerinize benzer şekilde dudak renginizi daha da öne çıkarır.

Senin burnun

Burun köprüsünden aşağıya doğru bastırıcı ve ardından fırçayı uç boyunca toz haline getirerek vurgulayıcıyı uygulayın.

SAĞLIKLI CİLTLER İÇİN GREYFURT ETKİSİ ?

Parlayan bir makyaj yakmak istiyorsanız ama kendiniz yapmaya çalışmaktan emin değilseniz avm içerlerinde makyaj standları her zaman olmaktadır.Yardım alabilirsiniz.