Kombinlerin Vazgeçilmez Aksesuarları: Ayakkabı ve Çanta

0
3
Kombinlerin Vazgeçilmez Aksesuarları: Ayakkabı ve Çanta

Şık olmak maharet ister, bunun için çaba sarf eden ve bu konuda başarılı olabilen bayanlarımızın dil, din, ırk, yaş, boy fark etmeden yani statü ve konum ne olursa olsun en büyük zevklerinden hatta bağımlılıklarından biridir ayakkabı ve çanta koleksiyonları.

Öyle de olmalı, yanlış bir ayakkabı seçimi ve çanta seçimiyle şıklığınızı bitirebilirken; doğru yaptığınız seçimlerle şıklığınızı en az bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Çanta seçiminde boy ve kilonuzun kıyafet seçimizin kadar önemi vardır. Mesela kısa boylu iseniz portföy veya daha küçük, kısa çantaları seçmeniz gerekmektedir. Daha uzun boylarda biraz daha alternatif fazladır sadece çok küçük çantalar size göre değildir.

Ayakkabı seçimi sırasında da sizin boy, kilo ve ayak kalıbınız çok önemlidir. Son yıllarda seçim olarak kıyafetinizin renk ve karakteriyle aynı yapıda olan modelleri değil uyumlu fakat zıt yani spor tarza klasik, klasik tarza ise spor tarz benimsenmeye ve kullanılmaya başlanmıştır. Bu ikilemeler yapılırken dikkat edilmesi gereken uyumsuzluk içerisinde uyumu yakalamaya çalışırken uyumsuzluk konusunda abartılı olmamaktır.

Kombinlerin Vazgeçilmesi : Ayakkabı Çanta – FOTO GALERİ