İlkbahar / Yaz 2019 Güzellik Trendleri

12

Sıcak günler ve daha hafif akşamlar yavaşça yaklaşırken, değişmemiz gereken sadece gardırobumuz değil, güzellik rutinimiz de. Mevsimdeki değişim, renk ve stilde bir değişiklik anlamına gelir parlak pembeler, parlayan ten, garip saç aksesuarı veya geçmişten gelen iki ve bazı patlamalar yeniden keşfedilmiş olduğunu görmek bizi mutlu eder.

Yetişkin glitter 

Parıltı her zaman yaz mevsiminde başarılı oluyor, ama bu yıl için gittiğimiz sofistike bir tarz. hepimiz ılık yaz aylarında ışıl ışıl ışıl ışıl ışıl olmaya hazırız. Eğer tam bir minimalistseniz, neden yanaktan sadece bir kristal denemiyorsunuz.

Saç aksesuarları

Saç aksesuarlarının geri dönüşü 2018 ilkbahar / yaz şovlarından en sevdiğimiz anlardan biriydi. Trendde olun ve bu sezon en sevdiğiniz 90’ların bazı aksesuarlarını canlandırın veya yeni bir şeyler deneyin.

Kiraz dudaklar

Bir dudak rengi varsa, bu sezon deneyin, kiraz kırmızısı yapın.

Elektro parlak gözler

Bu görünümü elde etmenin tek yolu parlak ve cesur olmaktır. Bir renk seçin veya ikisini birlikte karıştırın sadece dikkat çekici olduğundan emin olun.Kendiniz yaratmak için en parlak paletinizi seçin ve doğru yoldasınız – ya da size yardımcı olması için makyaj uzmanlarımızdan birini alın!

Peri kesim

Gerçek ya da peruk kullanarak başarılmış olsun, peri kesimi moda haftasını fırtınada aldı. Mevsim değiştiğinde, saç değişiminin zamanı geldi, değil mi? Ama pirzola almaya hazır mısın?