Düğün öncesi saç denemeleri

18

Düğün gününüzde iyi bir kuaför için söylenecek çok şey var. Hayalinizi kurduğunuz o düğün gününü için iyi bir kuoför seçmek mi iyi bir model seçmek mi ?

En iyi düğün saçını elde etmenin sırrı, büyük gününüzü geçmeden önce tüm saçlarınızı denemektir, çünkü bu, tüm güzellik görünümünüzün tonunu oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Bunu göz önünde bulundurarak, uzman düğün saç stilistlerimizden en iyi sonucu almanız için düğün saç denemenize nasıl hazırlanacağınızla ilgili bazı ipuçları topladık …

Hızlandır kendini

Düğünden 2-3 ay önce saçlarınızı denemenizi tavsiye ederiz. Planlama sürecinde çok erken rezervasyon yaparsanız, model ve dahası hakkında fikrinizi değiştirebilir, saçınız uzayabilir ve görünüm değişebilir.

Makyaj yapmak

Profesyonellerimizin sahip olduğu en önemli ipuçlarından biri saç denemenize makyaj uygulamak. Düğün makyajınız olmak zorunda değildir (makyaj denemenizi hemen önce programlayabiliyorsanız ideal olsa da), ancak en iyi yüzünüzü öne çıkararak, stilinizle ne kadar mutlu olduğunuzu doğru bir şekilde yargılayabileceksiniz.

Görselleri araştır

İster sevdiğiniz stillerin ekran görüntüleri, isterse tam gelişmiş bir Pinterest panosu ya da tamamen farklı bir formda ilham, örneğin seçtiğiniz çiçekler, bazı fikirler ve görseller getirmeniz kuaförünüze estetik bir rehberlik yapmanıza yardımcı olacaktır.

Açık ol

Duruşma sırasında ne istediğinizi açıkça belirttiğinizden emin olun. Bir şeylerin görünüşünü beğenmiyorsanız dürüst konuşun.

Aksesuarları unutma

Kullanacağınız tüm saç aksesuarlarından güzel tokalara ve saç aksesuarları getirdiğinizden emin olun. Onlarla denemeniz ve her saçın nasıl göründüğünü görmeniz önemlidir.

Fotoğraf çek

Söylemeye gerek yok, ancak her saç stilinden bol miktarda fotoğraf çektiğinizden ve çeşitli farklı açılardan çektiğinizden emin olun.