Dice Kayek Pop-Up Store Paris’te

0
1

Türkiye’nin global markalarından DICE KAYEK, modanın başkentinde özel bir mekâna adını yazdırdı. DICE KAYEK, Spring-Summer’19 Koleksiyonu ile Ritz Paris’te, iki ay boyunca sürecek Pop-Up Store’unu açtı…

Türkiye’nin güçlü uluslararası moda markalarından DICE KAYEK, yeni girişimleriyle de dünyada adından söz ettirmeye devam ediyor. Dünyaca ünlü markanın, iki ay boyunca sürecek Pop Up Store’u Ritz Paris’te hizmete girdi. Pop Up Store’da DICE KAYEK Spring-Summer ‘19  koleksiyonuna ait ürünler ve exclusive elbiseler ve aksesuarlar satılıyor.

Dice Kayek’in yaratıcılarından Ayşe Ege, Ritz Paris ile işbirliklerinin 2009’a kadar dayandığını kaydederek, “Istanbul Contrast koleksiyonumuz ilk olarak 2009 yılında Paris Fashion Week kapsamında unlu The Ritz Bar’da gösterilmişti ve çok beğeni almıştı. Hatta, bu sergi, koleksiyonun Victoria Albert Muzesi’nin Jameel Prize 3 odulunu kazanmaya kadar gitmesine vesile olmustu. Bu nedenle Ritz Paris bizim için de son derece özel bir mekan” diye konuştu.

1 Temmuz’a kadar satışta

Dice Kayek Pop-Up Store 14 metrekare ve iki ayrı vitrine sahip ve. Ritz bahçesine açılan kapının tam karşısında yer alıyor .Her gün 12.00 – 20.00 arası açık olan Pop Up Store, 1 Temmuz’a kadar sürecek.

Adres : Ritz Paris, 5 Place Vendôme, 75001 Paris