Bir Renk Hiyayesi; Nike Airmax 270 React

0
1

İşte Nike’tan yepyeni bir ayakkabı! Nike’nin ilk günlük giyim Air üyesi 270, markanın en yumuşak ve en esnek köpüğüne sahip olan Nike React ile birleşerek Air Max’ın yeni formunu oluşturuyor.

Nike Air Max 270 React ile Air Max koleksiyonundaki tasarım anlayışı daha da ileriye taşınıyor. Nike React teknolojisinin piyasaya sürülmesi, topuktan ayağın ön kısmına doğru yumuşak bir geçişle, önceki modelinden daha sade topuk çıkıntısıyla sonuçlanıyor ve enerjik bir form oluşturuyor. Ayakkabının üstü, yeni bir tasarım metodu ile geleneksel bir kesim estetiğini yansıtmak için dikişsiz malzemeleri katmanlandırarak koleksiyonun yıllardırsüregelen tasarım dilini takip ediyor.

Nike Air Max 270 React’in ilk sürümleri sanat ve tasarım tarihinde istikrarlı bir temeli paylaşıyor. Her renk çeşidi kendi blok ve renk tonlarında belirli bir sanatsal stili nüansa dönüştürüyor. Örneğin, lansman renk tonu, Bauhaus’un resmi asimetrik denge çalışmalarını anımsatarak, kuruluşunun 100. yıldönümünü vurguluyor. Diğer renkler ise geometrik kompozisyonlarını, yüzyılın ortalarından ilham alan renk bloklarını ve San Francisco saykodeliliğini vurguluyor.

Nike Air Max 270 React, 3 Temmuz’da dünya çapında piyasaya sürülüyor.