Açık Havada Banyo Keyfi!

0
1

BOCCHI, “rahatlık ve mutluluk veren samimi ortamlar yaratma” anlayışıyla biçimlenen koleksiyonları ile mekandaki sınırları ortadan kaldırarak, arınma keyfini, açık hava banyolarına taşıyor. Arınmanın, ihtiyaç olmanın ötesinde aynı zamanda başlı başına keyfe dönüştüğü günümüzde banyo deneyiminizi renklendirmeye ne dersiniz?..

Seramik banyo ürünleri alanında yenilikçi ve renkli çözümler sunan BOCCHI , seramik ve sağlık gereçleri, armatür, mobilya, sırlı porselen ve seramik karo koleksiyonları ile açık hava banyolarında konfor ve estetiği buluşturmak isteyenlere fonksiyonellik ve tasarımda sınırsız bir özgürlük sağlıyor. 19 farklı renkte üretilen seramik ve sağlık gereçleri koleksiyonundan tercihlerini toprak tonlarından yapmak isteyenler için kahverengi, yasemin ve kaşmir renklerini sunan banyo profesyoneli, mat mint, somon ve buz mavisi renkleri ile de banyolarda yatıştırıcı bir etki sağlıyor. Limon sarısı, mandalina sarısı ve turuncu, kırmızı ile yazın enerjisini banyolara yansıtırken, klasik stilden şaşmayanlar için ise beyaz, siyah ve gri tonları açık hava banyolarında sade ve şık bir görünüm yaratarak vazgeçilmezliğini koruyor.

Bahçe içerisinde konumlandırılan açık hava banyolarında kullanılan vitrifiye ürünler, markanın banyo mobilyalarıyla dengelenerek bahçeler ile bütünleşiyor.