2020 kış ayları için ruj trendleri

49

Sonbahar ve kış aylarının beraberinde getirdiği birçok şey için heyecanlıyız. Yeni başlayanlar için, tüm yeni kış tırnak tonları, aynı zamanda ruj tonlarımızı araştırdık.

Mercanları, pembeleri ve kırmızı tonları yaz aylarında ortaya çıkarırken, koyu kırmızıları ve koyu kahverengi tonlara kadar seçim yapmanıza havalar soğudukça değişime geçmek hoş bir seçim olur.

Bunu akılda tutarak, işte bu sonbahar ve kışın trend olan altı ruj rengi.

Pudra pembesi

Kış aylarını vazgeçilmez Gizemli renk tonu, tercih ettiğiniz (pudra pembesi diyebiliriz) fuşya tonuna ve makyajınızın rengi olucaktır.Tamamen zarif tamamen farklı şekillerde ortaya çıkabilir.

Mat kahverengi

Bu kış, mat kahverengi rujla harika olucaksınız. En iyi kısım? Parıltılı bir yüzle, koyu göz farı ve mükemmel bir makyaj ile çok güzel görünüyor olucaksınız.

Metalik renkler

Metalik dudaklara duyduğumuz aşk hakkında daha önce konuştuk ! özellikle dudaklarınızı daha büyük gösterebilme özelliğine sahip olduklarından tercih sebebi olmuştur. Her durum için ideal olan gümüş parlaklığı ofisteki bir gün için yeterince zarif görünür.Tercih edebilirsiniz.

Çok açık pembe tonlar (doğal tonlar)

Makyajsız makyaj görünümü yeni bir şey değil, ama özellikle doğal dudakların, önümüzdeki soğuk aylarda önemli bir görünüm olduğu için özellikle mutluyuz. Dudaklarının rengine benzer bir kırmızı / pembe tonu tercih et, yanlış renk tonu seçmeyin

Klasik kırmızı

Dudakları klasik kırmızı ruj ile inatçı olmak yanlış bir seçim değil. Makyajınızın kalanını basit tutarak neden görünüzü daha da iyi yapabilirsin.

Parlak

En hızlı ve en basit görünüm! Tamamen rujsuz kalmak yerine, kapıdan dışarıya çıkmadan önce dudaklarınıza parlatıcı ekleyin. Çok az bir görünüm olsa da, onun zahmetsiz güzelliği her zaman görünür kılar.