Kısa, orta ve uzun saçlar için saç modelleri

Kısa, orta ve uzun saçlar için saç modelleri

Genellikle ofisteki bir günden sonra, sabah ki gibi görünmesini sağlamak için çok az zamanınız olabilir.

Orta, kısa, omuz uzunluğu veya uzun, saç uzunluğunuz ne olursa olsun, size sıralama yaptık. 

Çift Hollandalı Örgülü Topuz 

Çift Hollandalı Örgü , rezil Fransız örgüsünden bir not. Her saç uzunluğuna kolayca ayarlanabildiği için gerçek bir kazanandır uzun saçlar bu görünümde gerçekten iyi çalışır, ancak kısa ve orta saçlarla da elde edilebilir.

Omuz veya orta uzunlukta saçlar için, büyük topuzu iki küçük topuzla değiştirin.

Saçınız bu görünümü denemek için çok kısa ya da ince hissediyorsa, köpük, sprey ve toz gibi hacimli saç ürünleri ile önceden hazırlamayı deneyin. Bu, saçınızın daha kalın olduğu izlenimini verir ve saçınızın stilinizi daha iyi tutmasını sağlar. 

Criss-Cross At Kuyruğu

Criss-Cross at kuyruğu sizin için biraz daha detay ekleyerek, orta ve uzun saçlar için harika bir saç modeli olduğunu. Bu süslü at kuyruğunu at kuyruğunuzun uçlarını kıvırarak ya da saçları daha dramatik hale getirmek için geri takarak daha da çok canlandırabilirsiniz.

Bu görünümün çapraz kesitini yapmadan önce saçınıza saç spreyi sıktığınızdan emin olun. Saç spreyi, saçınıza daha fazla doku verir ve farklı görünümler oluştururken çok önemli olan tutuşunu korumasına yardımcı olur. Çapraz at kuyruğu yapmadan önce saç spreyi kullanarak, at kuyruğunun zamanla çözülme şansı azalır, bu da saçınızın kendisini çözmesi endişesi olmadan geceyi dışarıda bırakabileceğiniz anlamına gelir. 

Aksan Büküm

Farklı görünümler elde etmek için aksan saç teli büküm veya örgü gibi farklı stilleri deneyin. Saçınızın geri kalanını (resimdeki gibi) gevşek bir şekilde kıvrmayı veya size daha uygun bir şeyler denemeyi seçebilirsiniz – düz tutmak veya hacimli sıkı bukleler için tercih etmek gibi. 

Yarım Yukarı Yarım Aşağı

Klasik yarı yukarı yarı yarıya bir saç modelidir, saç uzunluğunun büyük bir kısmı ile çalışacak kadar çok yönlüdür.

Saçınızın ilk üçte birini merkezi bir at kuyruğunda toplayarak basitleştirin veya başınızın arkasına dolanmak için saçınızın tellerini kullanarak görünümünüze daha fazla ayrıntı ekleyin. 

Ek bir göz alıcı eleman eklemek için telleri örerek veya bükerek bir adım daha ileri gidebilirsiniz.Saçınızın geri kalanı doğal olanı yapmak için bırakılabilir ya da kalbinizin içeriğine göre şekillendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

İç Giyim Mağazası – Kadınlara Özel Blog

İç Giyim Mağazası – Kadınlara Özel Blog

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

İç Giyim Mağazası – Kadınlara Özel Blog

İç Giyim Mağazası – Kadınlara Özel BlogCurrency