Göz farı eğitimi 10 adımda buğulu göz makyajı

Buğulu göz makyajı internette en çok aranan göz makyajlarından biridir.

Klasik siyah buğulu renk tonlarından bronz görünüme, (dumanlı) buğulu gözlere olan talep özellikle kışın yaklaştığı bugünlerde trendi o kadar artmakta ve bu yüzden markalar bir dizi güzel göz makyaj paleti yaparak çok akıllıca çalışma yapmaktadır

Bunu akılda tutarak, profesyonel makyaj sanatçılarımız adım adım öğretici adım adım kendimiz için nasıl dumanlı ve buğulu göz makyajı yapılacağını gösterdiler

Bir

Bir göz farı karışımını (ayrıca bronzlaştırıcıyı da kullanabilirsiniz) göz kırışıklığına karıştırın. Dikkatli olun ve rengin yoğunluğunu, siz mutlu olana kadar aşamalı olarak artırın. 

İki

Gözünün altına aynı rengi al yoğunlaştır.. 

Üç

Gri metal bir göz farı alın ve yavaşça gözlerinizin dış köşesinde yapmaya başlayın. Çok koyu renkli bir renk kullanın ve panda gözünü önlemek için kademeli olarak karıştırın! 

dört

Az miktarda siyah göz farı kullanarak, kaş kemiğine karıştırmak için geçiş eylemleri kullanarak onu griye karıştırmaya başlayın. 

Beş

Griyi gözün ortasına karıştırmaya başlayın, ilerledikçe yapılan alanı artırın ve derinlemesine giderek artmasını sağlayın.

Altı

Geçiş göz farı (veya bronzlaştırıcı) ile geri dönün ve tüm renkleri karıştırın. Bu, buğulu göze kusursuz ve temiz bir görünüm kazandırır. 

Yedi

Gözün altındaki gri rengi alın, kirpiklere yakın durun ve karıştırın. 

Sekiz

Bir vurgulayıcı veya beyaz pigment kullanın ve gözün iç köşesine hemen yakınına yapmaya başlayın.

Dokuz

Işıltılı veya çok pigmentli bir gölge kullanarak bu rengi göz kapağının ortasına bastırın. Görünüme bağlı olarak bunu iki veya üç kez yapabilirsiniz. 

On

Siyah astar kullanarak, gözleri kirpiklere yakın bir çizgiye getirin. Ve sonra maskara uygulayın!

Sonuç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

İç Giyim Mağazası – Kadınlara Özel Blog

İç Giyim Mağazası – Kadınlara Özel Blog

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

İç Giyim Mağazası – Kadınlara Özel Blog

İç Giyim Mağazası – Kadınlara Özel BlogCurrency