2019 – 2020 Sonbahar ve kış saç modelleri en trend modeller

33

Yazdan ayrılıp serin aylara doğru yola çıkarken saç stillerimizi değiştirip yeni bir şeyler denemenin zamanı geldi! Bu yıl sahne alacak sonbahar ve kış saç modelleri büyüleyici aksesuarlarla süslenmiş saçlar, saç şekillerini abartılı başlıklar, at kuyruğu ve dahaları..

Broşlar, slaytlar ve aksesuarlar

Broş veya zarif saç tokası ile bu sonbahar bir sihir dokunuş ekleyin. Saçınızın bir tarafını, üst üste yerleştirilmiş çoklu tokalarla süsleyin. Tarz ve boyuta göre değişmekte tereddüt etmeyin.

At kuyruğu

Hızlı ve kolay bir sonbahar saç modeli için, bir at kuyruğu tercih edin. Şık ve göz alıcı bir görünüm için kadife bir kurdele aksesuarınızı öneririz. At kuyruğu gevşetin ve dokulu dağınık bir görünüm için bukleler ekleyin. Kendini maceracı hissediyorsan, eğlenceli bir dokunuş için fazladan saç bandı ekle.

Zarif topuz

Zamansız bir tarz için zarif bir topuz şık ve basittir. Daha cesur bir görünüm için, saçları yumuşatın ve uçup giderken uyuşun. Görünümü yumuşatmak için, bebek tüylerinin düşmesini sağlayın, yüzünüzü hafifçe çerçeveleyin.

Saç bantları, eşarplar ve kurdeleler

Kış saç stilinize renk ve doku katmak için neden topuzunuza ipek bir eşarp eklemiyorsunuz?

Deyimi örgü

Bu kış saçlarınızı korumanın aldatıcı şekilde basit örgülü saç modelinden daha iyi birkaç yolu vardır. Geçmiş zamanları hatırlatan romantik bir tarz için bir at kuyruğu örgü deneyin.

Hacim darbe kuru

Büyük ve kabarık bir fön klasiktir