2016 Abiye Saç Modelleri

0
4

2016 Abiye Saç Modelleri

2016 Abiye Saç Modelleri

28 Haziran 2016
Saç, Saç Modelleri
KadinveBlog

Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Abiye saç modellerini gecelerde davetlerde baş döndürecek ve tüm ilgiyi üzerine çekecek kadınlar için derledik.  

2016 yılının ortalarına geldiğimiz bugünlerde birçok düğün ve nişan gibi önemli merasimler gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra özel davetlerde bulunmaktadır. Nişan,düğün veya parti gibi merasimlerde genellikle abiyeler tercih edilmektedir. Özel ve önemli gecelerin kuşkusuz en önemli tercihi abiye modelleridir. Abiye modelleri seçme konusu bayanları çok sıkıntıya soktuğu gibi geceye uygun bir kombin yapmak onları daha fazla sıkıntıya sokmaktadır. Her şeyiyle kıyafet ayakkabı çanta birbiri ile uyum sağlaması gerektiği gibi kadınların bu gecelerde sıkıntı çektiği bir başka konu ise tercih edecekleri saç modelleridir. Çünkü abiyenize uygun bir saç modeli seçmezseniz uyumsuz halinizle şıklık seviyeniz düşecektir. Bu nedenle kıyafet ayakkabı çanta konularında ne kadar hassas davranıyorsanız saç modeli tercih etme konusunda da aynı özeni göstermelisiniz.

Bildiğiniz üzere 2016 yılında rahatlık daha çok ön plana çıkmaktadır. Hemen hemen her konuda yer bulan rahatlık abiye saç modelleri konusunda da kendine yer bulmuştur. Bu nedenle ilk olarak rahat bir abiye saç modeli seçmeliyiz. Bu rahat seçenekler arasında topuz ve örgü saç modelleri gelmektedir. Topuz ve örgüler sizi bu gecelerde daha rahat edebilme imkanı sağlayacaktır. Daha sonraki seçenekleriniz arasında ise 2016 yılının trend saç modellerini kullanabilirsiniz.

Şimdi gelin sizler için seçtiğimiz 2016 yılının birbirinden şık ve trend abiye saç modellerini fotoğraflarla birlikte daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

#gallery-3 {
margin: auto;
}
#gallery-3 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-3 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-3 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */