2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

0
7
2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

Genellikle her bayanın en büyük hayali olan gelinlik, özel tasarım modellerden tasarlanmış olarak hayal edilir. Bir bayanın en mutlu olabileceği ve kendini içinde en özel hissedebileceği bayanın beyaz düşü olarak geçen gelinliklerden tesettürlü bayanlarımız standart kalıplar içerisinde kalmak zorunda kalırdı. Şimdi ise böyle değil tesettür gelinlik modelleri tesettür giyim kullanan bayanlarımızın türbanlı ve başlıklı olmak üzere kendi ihtiyaç ve beğenilerine göre hazırlayabilecekleri gelinlikleri kiralayabilir ve ya satın alabilirler.

Tesettür gelinlik tercih eden müstakbel gelinlerimiz için hazırlanan 2015 yaz tesettür gelinlik modellerinde tarz olarak değişiklikler olmuş. Sadeliğin aksine gözlerin alan ve sizleri büyüleyecek kadar güzel olan parıltılar, süslü işlemeler, şifonlar, gipürler yani şaşa ve ihtişam adına ne varsa kullanılacak gibi duruyor. Saf beyaz gelinlikler bu yılda biraz geri planda kalacağa benziyor, kırık beyaz gibi beyazın tonları daha revaçta olacak.

Tesettürlü gelinlerimizin hazırlanırken dikkat edeceği şeylerden bir tanesi de gelin başıdır. Gelin başı yapılırken de seçilen gelinliğin model ve rengine dikkat edilmeli çünkü tesettür gelinlikte türban veya gelin başı süslemesi gelinliğin bir devamı olduğu için seçilen türbanda çok önemlidir.

Tesettür Gelinlik Modelleri – FOTO GALERİ